15 Nisan 2016 Okur- Yazar Buluşması Koray Avcı Çakman

Okur-yazar Buluşması: Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve bu alışkanlığın sürekliliğini sağlamak, etkili ve sağlıklı iletişim becerisi kazandırmak, yazı dünyasına dair merak ettikleri birçok şeyi usta kalemlerden öğrenmelerini sağlamak amacıyla 15 Nisan 2016 tarihinde Kırıkkale İl Halk Kütüphanesi konferans salonunda Yazar Koray Avcı Çakman ile Söyleşi-İmza Günü düzenlemiştir.

Program öncesinde 12.30-13.30 saatleri arasında Geraldine Saran İlkokulu 2/A sınıfı ve Anaokulu öğrencileri ile yazarımızın "Cimri Tavşan" isimli kitabı okuduk. Cimrilik ve tutumluluk, paylaşmak değerleri hakkında konuştuk ve Koray Avcı Çakman liderliğinde çocuklara yaratıcı drama ile oyunlar oynadık.

Saat 14.00 ‘de Yazarımız ‘"Gülen Sakız Ağacı “ isimli eserinden yola çıkarak daha önceden kitabı okuyan okurlarıyla sohbet etti ve oyunlar oynayarak kitaplarını imzaladı.
Hem çocukların hayal güçlerinin gelişmesi hem de kitap okuma bilinci, sevgisinin artmasını ve geleceğin genç yazarlarının yetişmesini sağlayan bu özel buluşma için Koray Avcı Çakman’a teşekkür ederiz.

Biz güzel anılarla ayrıldık yeni anıları yine hep birlikte yaşamak dileğiyle...
 
  
 
  
 
  
 
  


 

   
KOHA
Sesli Kİtap
E-Kitap
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 
 

Facebook 

Mesai Gün ve Saatleri
 
 

Hafta İçi :Çocuk Bölümü 9.00-18.00
Hafta İçi :Yetişkin Ödünç Verme
 9.00-18.00

 Cumartesi:Çocuk Bölümü –Yetişkin Ödünç Verme 10.00/18:00

1 ve 2. Kat Yetişkin Okuma Salonu :24 Saat 


 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 592 kez gösterilmiştir.