Konferans Salonu

  

 

  

         Kütüphanede görsel ve işitsel destekli çeşitli kültürel faaliyetlerde kullanmak amacıyla 160 kişilik konferans salonu oluşturulmuştur. Etkinliklerde kullanılmak üzere 1 adet piyano sağlanmıştır.

        Kamu kuruluşları ile gerçek ve tüzel kişiler, maddi kazanç amacı olmayan, girişler için ücret istenmeyen ve siyasi amaç içermeyen kültürel etkinlikler için, etkinlik tarihinde önceden planlanmış bir çalışma olmaması koşuluyla yararlanabilirler.

         Etkinlik düzenlemek isteyenler en az bir ay önceden, etkinlik hakkında mülki amirlikten alınması gereken izni gösteren belgelerle kütüphane yönetimine yazılı olarak başvurur. Başvuruda etkinliğin konusu, amacı, tarihi ve süresi, katılımcıları, etkinliğin sorumluluğu üzerine alacak kişi ya da kişilerin adları ile iletişim bilgileri belirtilir. Kütüphane yönetimi başvuruyu inceler, etkinliğin belirlenen tarihte ve zamanda yapılması için onay verir ya da gerekçesini belirterek reddeder.

       Etkinliği düzenleyecek olan kurum ile kütüphane yönetimi arasında bir protokol imzalanır. Protokolde, gerekli araç ve gereçlerin etkinliği düzenleyenlerce karşılanacağı, programda yapılacak herhangi bir değişiklik için kütüphane yönetiminden izin alınacağı, çalışma sırasında oluşabilecek her türlü zararın etkinliği düzenleyenler tarafından ödeneceğini belirtilir. Etkinlik gerçekleştirilemeyecekse bir hafta önceden kütüphane yönetimine durum bildirilir.

 

    

   
KOHA
Sesli Kİtap
E-Kitap
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 
 

Facebook 

Mesai Gün ve Saatleri
 
 

Hafta İçi :Çocuk Bölümü 9.00-18.00
Hafta İçi :Yetişkin Ödünç Verme
 9.00-18.00

 Cumartesi:Çocuk Bölümü –Yetişkin Ödünç Verme 10.00/18:00

1 ve 2. Kat Yetişkin Okuma Salonu :24 Saat 


 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 2574 kez gösterilmiştir.