7 Mayıs 2015 Perşembe Söyleşi ve İmza Günü

Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi , Kırıkkale İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, Özel Asrın Koleji ve Şehitler İlköğretim Okulu işbirliğiyle Berna OLGAÇ, Özge OLGAÇ Söyleşi ve İmza Günü
Tarih: 7 Mayıs 2015 Perşembe
Saat : 14.00
Yer  : Kültür Merkezi

 
        
 
 

Berna Olgaç

      

     

  1975 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve liseyi İstanbul’da tamamladı. Önce Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Dekoratif Sanatları'nın ardından Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi’ni bitirdi.

       Şiir ve yazıları; Ada, Bahçe, Budala, Eski, Mor Taka, Öteki-siz, Şiirli Çıkın, Şiiri Özlüyorum, Patika, Papirüs, Eliz, Şiir Ülkesi, Temren, Mühür, Gösteri ve Cumhuriyet Kitap Eki gibi dergi ve gazetelerde yayınlandı.

       Yazarın Ben-Siz ve Öteki, Hiç ve Her Şey ve Duman adlı şiir kitapları bulunmaktadır. Duman şiir kitabı 3. baskısıyla okurun eline ulaştı.

       İlk çocuk öykü kitabı "Bay Küçük Ressam" 2014 yılında yayımlandı ve çok kısa sürede yeni baskılara ulaştı. 2015 yılında yayımlanan "Krem Şanti ile Bayan Marmelat " ikinci çocuk öykü kitabıdır.       

        Berna Olgaç, Mühür Kitaplığı Yayınları’nın ve ayrıca Mühür Şiir ve Edebiyat dergisinin sahibidir.

 

Özge Olgaç

      

       1981 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. Mesleğini halen devam ettiren Olgaç, edebiyat dergilerinde denemeleriyle imzasını göstermeye devam ediyor. Özge Olgaç'ın aynı zamanda ilk kitabı olan "Melodi'nin Küçük Sırrı" küçük okurların da elinden bırakamayacağı bir kitap. 

   
KOHA
Sesli Kİtap
E-Kitap
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 
 

Facebook 

Mesai Gün ve Saatleri
 
 

Hafta İçi :Çocuk Bölümü 9.00-18.00
Hafta İçi :Yetişkin Ödünç Verme
 9.00-18.00

 Cumartesi:Çocuk Bölümü –Yetişkin Ödünç Verme 10.00/18:00

1 ve 2. Kat Yetişkin Okuma Salonu :24 Saat 


 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1302 kez gösterilmiştir.